morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela o tym ogłoszeniu.
Odbiorca
Nadawca
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd
*

Komentarze od podanego nadawcy.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień dekoracyjny ozdobny naturalny na dom ściany elewacje

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w 100 procentach krajowy producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy oraz kamień dekoracyjny na ściany domu z ociepleniem a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to zakład górniczy a także złoże należące do zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Zawodzia na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim blisko rzeki Pilicy za mostem w Krzętowie.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany piaskowiec żółty z okresu jury tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi za pośrednictwem koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki udarowo-pneumatycznej . Po użyciu wiertarki pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem pęczniejącym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową urobionego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec polski przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie asortymenty jak : kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny ,kamień ogrodowy oraz kamień na dom w postaci rustykalnej a także płyty szlifowane i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień dekoracyjny
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1027
Dodane: 2023.05.20
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj