morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Piaskowiec polski kamień murowy ogrodowy

Opis:

Nasza firma to autentyczny, stu procent polski producent specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, w tym innowacyjnych płytek elewacyjnych przeznaczonych do aplikacji na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, a także ekskluzywnych obudów kominkowych i kompletnych systemów kominkowych. Wszystko to pochodzi z naszych własnych, unikalnych złóż piaskowca kolorowego, które wyróżniają się niepowtarzalną paletą barw dostępną w naszym kraju.

Nasza kopalnia, znana jako Chełmska Góra II, stanowi dumę i własność zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik z malowniczej wsi Grabowie, położonej nieopodal Zagórza, na skraju województwa łódzkiego, przy granicy z województwem świętokrzyskim. W naszej kopalni, a także w pięciu innych, wydobywamy z polskich złóż piaskowiec kolorowy, wyłącznie za pomocą skrupulatnych metod mechanicznych, wykorzystując koparki gąsienicowe i kołowe wyburzeniowe z profesjonalnym osprzętem do precyzyjnego odspajania lub skruszenia kalcytu występującego w naturalnym stanie. Dodatkowo, wspomagamy proces wydobycia za pomocą maszynowego wiercenia ręcznego, używając wiertarek pneumatycznych. Po zastosowaniu wiertarek udarowo-pneumatycznych, wykorzystujemy kliny trójdzielne lub otwory wywiercone, zalewając je proszkiem pęczniejącym, aby skutecznie odspoić większe bloki skalne lub tworzyć spody robocze, umożliwiające jak najbardziej efektywne wydobycie, przy jednoczesnej selekcji jakości surowca skalnego.

Wydobyty piaskowiec trafia następnie do naszego zakładu kamieniarskiego, usytuowanego w urokliwej wiosce Grabowie. Tam przerabiamy go na różnorodne produkty, takie jak kamień murowy , kamień na dom, eleganckie płytki elewacyjne czy kamień hydrotechniczny. Ponadto, w naszym zakładzie tworzymy również wysokiej klasy obudowy kominkowe oraz pospółkę drogową, powstałą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale także estetyką i funkcjonalnością, co sprawia, że doskonale wpisują się w najwyższe standardy rynku.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień dekoracyjny
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1032
Dodane: 2023.12.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj