morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kandydat na prezydenta miasta Radomsko Radomska w wyborach 2024 roku

Opis:

Radomsko - stąd pochodzę
Urodziłem i wychowałem się w Radomsku. Dorastałem na Sanikach, od dzieciństwa pracując w rodzinnym gospodarstwie. Wiem, czym jest ciężka praca, z wielkim szacunkiem podchodzę do obowiązków.

Rodzina
Od zawsze najważniejsza jest dla mnie rodzina. Ciepło rodzinne czerpię od mojej Mamy. Mój Tata inspirował mnie swoją aktywnością - pełnił funkcję pierwszego posła z Radomska po zmianach ustrojowych. Zawsze mogę liczyć na moich braci - Pawła, Tomka i Piotrka. Obecnie moim największym wsparciem jest moja żona Natalia oraz mój największy kibic Tymek.

Dzieciństwo i czasy szkolne
Jestem absolwentem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 "Reymontówki" na Bugaju oraz gimnazjum, które mieściło się w tym samym budynku. Później uczyłem się w Technikum Elektryczno-Elektronicznym w Radomsku, gdzie pełniłem funkcje przewodniczącego klasy.

Radomszczańskie harcerstwo
Czas wolny spędzałem aktywnie, działając w radomszczańskim harcerstwie, co dodatkowo wzmocniło we mnie postawy patriotyczne oraz dało mi umiejętności organizacyjne. To właśnie w tym czasie zorganizowałem moje pierwsze i najważniejsze wydarzenie kulturalne. Był to koncert zespołu Lao Che oraz rekonstrukcja historyczna w Radomsku w ramach uczczenia pamięci powstańców warszawskich.

Studia i aktywność społeczna
Jestem absolwentem Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego, studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA w Akademii WSB z partnerem EY Academy of Business.
Podczas studiów działałem społecznie. Organizowałem liczne wydarzenia kulturalne, broniłem praw studentów i skupiałem się na reprezentowaniu ich spraw przed władzami uczelni.

Doświadczenie - polityka krajowa
Wicewojewoda łódzki odpowiedzialny za obszar budownictwa i gospodarki przestrzennej (2019-2021)
Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi (2021-2023)
Poseł na Sejm RP X kadencji (od 2023).

Doświadczenie - polityka międzynarodowa
Reprezentowałem Polskę w Europie i na świecie, zdobywając wartościowe doświadczenie, które wykorzystuję w codziennej pracy na rzecz ziemi radomszczańskiej.
Mam doświadczenie, mam pomysły, mam energię. Wszystko to oraz ciężką pracę oferuję mieszkańcom Radomska. Pragnę być nie tylko przyjaznym, ale i skutecznym gospodarzem naszego miasta.

Jestem gotów słuchać Państwa, rozmawiać i pracować nieustannie na rzecz rozwoju i dobrobytu naszej społeczności. Wierzę, że wspólnymi siłami możemy realizować nasze marzenia.

Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP
Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1033
Dodane: 2024.03.09
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj